آموزش عربی

آموزش عربی

شاید از دیدگاه همه عربی دشوارترین زبان دنیا باشد، اما من بر این باور نیستم. برای ما ایرانی ها یادگیری این زبان راحت تر از سایر زبان ها است. اولین و مهمترین نکته در این خصوص الفبای این زبان است که دقیقاً همان الفبای زبان فارسی است. پس ما در روخوانی (READING) با مشکلی مواجه نیستیم. موضوع بعدی واژگان مشترک میان دو زبان است. تا همین جای این مقاله، ما از 18 واژة عربی استفاده کرده ایم. این یک امتیاز ویژه در یادگیری زبان است.

موضوع بعدی قواعد زبان عربی است که با داشتن اصولی ترین قوانین تبدیل به کاملترین زبان دنیا شده است. قواعدی که اکثراً دو دوتا چهارتا هستند که با یادگیری آنها نیمی از یادگیری زبان عربی را پیش برده اید.

آموزش صفر تا صد عربی در دوره دبیرستان برای کنکور یا امتحانات نهایی به سبک عمار در کمتر از 20 جلسه به طول می انجامد و گاهی در دوره های فشرده تر مثل نکته و تست در کمتر از 12 جلسه. اما آموزش صفر تا صد مکالمه عربی به سبک عمار در مدرسه عربی عمّار در دوره های کوتاه مدت و در قالب فیلمهای آموزشی کوتاه با سرعت بیشتری پیش می رود.

آموزش صفر تاصد کتاب های درسی عربی نیز در مدرسه عربی عمار در قالب فیلمهای 10 تا 15 دقیقه ای ارائه شده است که به بررسی خط به خط کتابهای درسی، روخوانی و ترجمة متن، تدریس قواعد، حل تمرین ها و اختبر نفسک پرداخته و به همراه نمونه سؤال تشریحی و تستی در پایان هر درس است. و دانش آموزان می توانند با خرید اشتراک سالیانه بارها و بارها این فیلم ها را ببینند. در خصوص آموزش مکالمه نیز به همین ترتیب است.

به نظر من احاطه بر چهارچوب کلی قواعد و داشتن یک دایره لغات نسبتاً خوب می تواند شما را در یادگیری صفر تا صد عربی چه در حوزة دانش آموزی و درسی و چه در حوزة مکالمه کمک کند.

ما با بیش از  20 سال فعالیت تخصصی در حوزة تدریس و تألیف بیش از 35 عنوان محتوای آموزشی عربی، اکنون با راه اندازی مدرسه اینترنتی عربی عمار بستری مناسب برای یادگیری صفر تا صد عربی را با هزینه ای مقرون به صرفه و با پشتیبانی مناسب فراهم کرده ایم. توصیه میکنم تا سری به وب سایت مدرسه عربی عمار بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

4 × 1 =

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://www.ammarabic.com/?p=11335
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ